środa, 23 czerwca 2021 imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Nasza Szkoła


Strona główna
Oferta edukacyjna
Historia szkoły
Ciekawe linki

Życie Szkoły


Aktualności
Kadra Szkoły
Galeria »
Szkolne dokumenty

Dla uczniów


Plan zajęć
Podręczniki
Matura
Egzamin Zawodowy
Biblioteka

Dla nauczyciela


Dokumenty

Stowarzyszenie

na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ludwinie "Kreator"
Działalność stowarzyszenia
Numer konta
Ważne daty
Galeria

Region

Statystyki
  Odsłon 859026
  Dzisiaj 70


Polecamy








Czerwiec 2021
PnWtŚrCzPiSoNd
12345
6
789101112
13
141516171819
20
212223242526
27
282930

Kalendarium:

1 VI Międzynarodowy Dzień dziecka

3 VI „Boże Ciało”

7 VI egzamin praktyczny ROL.05

9 VI Dzień Przyjaciela

11-12 VI egzaminy pisemne

13 VI egzamin praktyczny AUD.02

14 VI Światowy Dzień Krwiodawcy

15 VI Światowy Dzień Praw Osób Starszych

17 VI egzamin praktyczny MED.10

18-20 VI egzamin praktycznyROL.04

19 VI egzamin praktyczny MED.12

20-21 VI egzamin praktyczny MED.03

20 VI egzamin praktyczny EKA.05

21 VI „Noc Kupały”

23 VI Dzień Ojca; „Noc Świętojańska”

25 VI Zakończenie roku szkolnego 2020/21

27 VI Światowy Dzień Walki z Cukrzycą



Kadra szkoły


Zespół Szkół w Ludwinie

p.o. Dyrektor

mgr inż. Dorota Zając

Wicedyrektor

mgr Urszula Rybak

Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół w Ludwinie

NAUCZYCIEL

NAUCZANE PRZEDMIOTY

Barszcz Elżbieta

język migowy

Depo Kamil

rolnicze przedmioty zawodowe

Dudek Łukasz

historia i społeczeństwo

Gałaszkiewicz Sławomir

medyczne przedmioty zawodowe

Gdula Łukasz

medyczne przedmioty zawodowe

Kawka Renata

technologie informacyjne, ekonomiczne przedmioty zawodowe

Kozioł Beata

biologia

Lipko Agnieszka

geografia, bhp

Maruszak Marian

fotograficzne przedmioty zawodowe

Misztal Andrzej

fotograficzne przedmioty zawodowe

Pakaluk Jadwiga

matematyka, statystyka,ekonomiczne przedmioty zawodowe

Pasiak Przemysław

medyczne przedmioty zawodowe

Pawluczuk Iwona

Medyczne przedmioty zawodowe

Piątek Joanna

medyczne przedmioty zawodowe

Pobereżko Małgorzata

język polski, biblioteka

Pshenychna Svitlana

język angielski, język angielski zawodowy

Pytka Maciej

Prawnicze przedmioty zawodowe

Rybak Urszula

medyczne przedmioty zawodowe

Sałyga Małgorzata

gastronomiczne i rolnicze przedmioty zawodowe

Soszka Ksenia

kosmetologiczne przedmioty zawodowe

Stachura Anna

kosmetologiczne przedmioty zawodowe

Stefańska Ewa

ekonomiczne przedmioty zawodowe

Studniarek Irena

medyczne przedmioty zawodowe

Szypulska Marzena

psychologia, kultura zawodu

Dorota Zając

gastronomiczne przedmioty zawodowe

 

Starszy referent: Lamont Magdalena

Pracownicy obsługi: Drabik Wiesława, Grabowska  Iwona, Stasicki Stefan, Szpitun Aneta, Szpitun Grzegorz, Zabaryło Mariusz