środa, 20 marca 2019 imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego
Nasza Szkoła


Strona główna
Oferta edukacyjna
Historia szkoły
Ciekawe linki

Życie Szkoły


Aktualności
Kadra Szkoły
Galeria »
Szkolne dokumenty

Dla uczniów


Plan zajęć
Podręczniki
Matura
Egzamin Zawodowy
Biblioteka

Dla nauczyciela


Dokumenty

Stowarzyszenie

na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ludwinie "Kreator"
Działalność stowarzyszenia
Numer konta
Ważne daty
Galeria

Region

Statystyki
  Odsłon 575853
  Dzisiaj 379


Polecamy








Marzec 2019
PnWtŚrCzPiSoNd
12
3
456789
10
111213141516
17
181920212223
24
252627282930
31

Kalendarium:

1 III Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

2 III Pół Postu

3 III Międzynarodowy Dzień Pisarzy

5 III Dzień Teściowej

8 IIIMiędzynarodowy Dzień Kobiet

10 IIIDzień Mężczyzn

21 III Pierwszy Dzień Wiosny

22 III Międzynarodowy Dzień Wody

23 IIIŚwiatowy Dzień Meteorologii



Kadra szkoły


Kadra Zespołu Szkół w Ludwinie

 

Dyrektor

mgr inż. Magdalena Dyndur

 

Wicedyrektor

mgr inż. Dorota Zając

 

Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół w Ludwinie

Magdalena Dyndur – biologia, rolnicze przedmioty zawodowe

Dorota Zając – gastronomiczne przedmioty zawodowe

Kamil Depo – rolnicze przedmioty zawodowe

Sławomir Gałaszkiewicz – medyczne przedmioty zawodowe

Martyna Kawalec – historia i społeczeństwo

Anna Kowaluk – matematyka

Agnieszka Lipko– geografia

Karolina Małek – florystyczne przedmioty zawodowe

Marian Maruszak – fotograficzne przedmioty zawodowe

Dorota Mączka – język migowy, kosmetologiczne przedmioty zawodowe

Andrzej Misztal – fotograficzne przedmioty zawodowe

Joanna Orlikowska – podstawy przedsiębiorczości, ekonomiczne i rolnicze przedmioty zawodowe

Sylwia Pawłowska–Jachura -  ekonomiczne przedmioty zawodowe

Joanna Piątek – medyczne przedmioty zawodowe

Małgorzata Pobereżko – język polski

Joanna Podlodowska – technologia informatyczna

Svitlana  Pshenichna – język angielski, język angielski zawodowy

Urszula Rybak – medyczne przedmioty zawodowe

Małgorzata Sałyga – gastronomiczne i rolnicze przedmioty zawodowe

Ksenia Soszka – kosmetologiczne przedmioty zawodowe

Ewa Stefańska – ekonomiczne przedmioty zawodowe

Irena Studniarek – medyczne przedmioty zawodowe

 

Biblioteka:

Małgorzata Pobereżko, Dorota Zając

 

Sekretariat:

Beata Jońska

Monika Zabaryło

 

Księgowość:

Jolanta Szarota

 

Pracownicy obsługi:

Wiesława Drabik, Iwona Grabowska, Stefan Stasicki, Aneta Szpitun, Grzegorz Szpitun, Mariusz Zabaryło